Renllow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

i really don't like your skinny jeans [offtopic]

+5
Анета Диабло
Марион дьо Ла Кроа
Scarlett
Лилия Ууп
The Director
9 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Съобщение [Страница 4 от 9]

1i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 4 Empty i really don't like your skinny jeans [offtopic] Пон Авг 01, 2011 12:52 pm

The Director

The Director
Admin

First topic message reminder :

i really don't like your skinny jeans
so take them off for me
show me what you've got underneath
so we can do this properly


76i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 4 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Вто Авг 02, 2011 10:09 pm

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

щом се налага, ще делим, какво да правим ХД.Аа..нямаш проблеми и да я качиш някъде ^.^

77i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 4 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Вто Авг 02, 2011 10:12 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Няма.. аз ще си я ръгна у тела и ще си я гледам там. ;дд

78i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 4 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Вто Авг 02, 2011 10:13 pm

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Оокей.както решиш. ( :

79i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 4 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Вто Авг 02, 2011 10:14 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Абе да те питам.. имаш ли някакви идеи за някакъв свеж маникюр.. ;дд

80i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 4 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Вто Авг 02, 2011 10:21 pm

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Ъм..свеж.можеш да пробваш да си направиш всеки нокът с различни светли тонове.почти съм сигурна, че си го пробвала ама да кажа хд.също и в единия край на нокътя да опиташ да си нарисуваш цветенце.(само три листенца и централното кръгче) ; уфф..не знам. все пак се надявам да съм дала някаква мъъъничка идея ;х

81i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 4 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Вто Авг 02, 2011 10:27 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Даде, само дето ще ходя на маникюр и мисля да и занеса някаква снимка, за да и покажа как искам да ме направи. Дали ще се съгласи да гледа от снимка? и ми трябваха насоки към какви маникюри да се ориентирам.. ;дд

82i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 4 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Вто Авг 02, 2011 10:31 pm

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Предполагам, че ще се съгласи.Аз като ходя при фризьорката си винаги и нося снимка на прическата, която искам ХД. и не е проблем. даже 1-вият път тя ме накара да и занеса, вместо да се чудим 100 часа как да ме направи хд .Ами, занеси няколко снимки, които харесваш и какво точно искаш и тя ще ти обясни. предполагам.. ХД

83i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 4 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Вто Авг 02, 2011 10:33 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Надявам се. Ама днес като се записвах и не ми изглеждаше особено миловидна. Попринцип ходя при друга, ама сега я няма и се принудих при тази. В петък в 10:30 ще видим какво ще стане.. ;дд

84i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 4 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Вто Авг 02, 2011 10:35 pm

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

има и такива хора. ХД надявай се, когато сте говорили да не е била в настроение и заради това. ;д..кажи ми 'наздраве!', кихнах два пъти ХД

85i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 4 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Вто Авг 02, 2011 10:38 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Наздраве.. и числото е: 386.. ;дд Не съм го изчислявала.. ;дд

86i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 4 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Вто Авг 02, 2011 10:40 pm

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Мерсии ;д.. 'Р' , ако не се бъркам ХД .. и сега не се сещам за човек с 'Р' ;хх

87i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 4 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Вто Авг 02, 2011 10:41 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Ще се сетиш.. ;дд сега ми трябва друг съвет. Кажи ми идея за плитки, които да хващат само предната част на главата ми?.. ;дд

89i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 4 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Вто Авг 02, 2011 10:50 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

http://bg-moda.com/wp-content/gallery/ellie2/pricheskaplitki4.jpg
Тази ме радва.. мнооооого!!.. Ама не знам дали ще ми седи добре.. ;дд

90i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 4 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Вто Авг 02, 2011 10:52 pm

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

ами, ако не я пробваш няма да разбереш ! ХД охх..съжелявам, че ще те изоставя, но утре ще ме дигат рано ии.. ;х

91i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 4 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Вто Авг 02, 2011 10:54 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Няма проблем. Мерси за всички съвети и хубавия спам!.. айде лека и мека <33

92i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 4 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Вто Авг 02, 2011 10:56 pm

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

ех, те големите съвети хд спама найстина си беше хубав ;д айде, утре може пак да се засечем. < 33

93i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 4 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Вто Авг 02, 2011 10:58 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Дано.. хайде сладки сънища.. ^^

Scarlett

Scarlett
too young to care

Здравейте симпатяги ^^

http://weheartit.com/deneuve

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Скарлет.. здравей слънце.. какво правиш?.. ;дд

Scarlett

Scarlett
too young to care

Я, колко си бърза ^^
Ами, нищо съществено ровя се тук-там из форумите.

Ти как си ? Какво правиш ?

http://weheartit.com/deneuve

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Пиша РП в един форум.. ;дд и съм добре, бивам.. ;дд какво стана с автобиографията?

Scarlett

Scarlett
too young to care

боже, съвсем бях изумила :д
май е време да се поровя в джобс-а :д

http://weheartit.com/deneuve

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Защо?.. да не би да не е станало?.. ;ss

100i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 4 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Сря Авг 03, 2011 9:10 pm

Scarlett

Scarlett
too young to care

Ами, тези дни имах малко проблеми и ... съвсем забравих да кандидатствам :д

http://weheartit.com/deneuve

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите