Renllow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

i really don't like your skinny jeans [offtopic]

+5
Анета Диабло
Марион дьо Ла Кроа
Scarlett
Лилия Ууп
The Director
9 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Съобщение [Страница 8 от 9]

1i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 Empty i really don't like your skinny jeans [offtopic] Пон Авг 01, 2011 12:52 pm

The Director

The Director
Admin

First topic message reminder :

i really don't like your skinny jeans
so take them off for me
show me what you've got underneath
so we can do this properly


176i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Чет Авг 18, 2011 3:52 pm

Виери Айрис

Виери Айрис
girl, interrupted

добре, де, веднъж от хиляда века да реша да пиша в блога и сега не мога да си вляза в профила. интернета ме смята за досадна сигурно. i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 133807122

177i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Чет Авг 18, 2011 4:10 pm

Scarlett

Scarlett
too young to care

Виери Айрис написа:
добре, де, веднъж от хиляда века да реша да пиша в блога и сега не мога да си вляза в профила. интернета ме смята за досадна сигурно. i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 133807122

едва ли :д Мен трябва да ме сметне за досадна и да ми забрани да влизам в блога си, понеже го пълня с глупости редовно :д

Та привет. Как сте ?

http://weheartit.com/deneuve

178i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Чет Авг 18, 2011 4:25 pm

Виери Айрис

Виери Айрис
girl, interrupted

Горе-долу, недоспала. Отдавна не си бях правила кино-вечер, която да се превърне в кино-нощ. (: А ти?

179i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Чет Авг 18, 2011 4:38 pm

Scarlett

Scarlett
too young to care

добре съм и аз. (:
Планирахме и ние кино вечер/нощ с една приятелка, но впоследствие се превърна във вино вечер :D

http://weheartit.com/deneuve

180i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Чет Авг 18, 2011 4:45 pm

Виери Айрис

Виери Айрис
girl, interrupted

Да, то това често става в компания. Аз затова си ги организирам сама. Иначе Star Wars-маратон на кукуво лято. xD

181i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Чет Авг 18, 2011 4:49 pm

Scarlett

Scarlett
too young to care

да, да - и аз вече сама :д с компания е по-забавно, но пък никога не се стига до филма :д

http://weheartit.com/deneuve

182i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Чет Авг 18, 2011 4:52 pm

Виери Айрис

Виери Айрис
girl, interrupted

Така е. ^

Още ме е яд за блога. i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 2076676620

183i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Чет Авг 18, 2011 5:04 pm

Scarlett

Scarlett
too young to care

всъщност не можеш да си влезеш в профила или ... ? в blog.bg ли ти е ?

http://weheartit.com/deneuve

184i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Чет Авг 18, 2011 5:06 pm

Виери Айрис

Виери Айрис
girl, interrupted

blogger.bg.

Влизам в самия сайт, но когато се опитам да си вляза в профила, не зарежда. Пък на бъгавия компютър става, много е неприятно. Сигурно е нещо от настройките на интернета или и аз не знам какво там, дето не ги разбирам тия работи. xD

Надявам се, че ако го проклинам усилено ще вземе да стане.

185i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Чет Авг 18, 2011 5:17 pm

Scarlett

Scarlett
too young to care

нищо не ти пречи ... и с някое заклинание може да пробваш или пък езически ритуал :D

http://weheartit.com/deneuve

186i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Чет Авг 18, 2011 5:20 pm

Виери Айрис

Виери Айрис
girl, interrupted

мда. поразбутах малко в гугъл, през май е имало някакъв проблем и хората също не са можели да влизат в профилите си; дано да се оправи, да не си вадя перата. xd

187i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Чет Авг 18, 2011 5:23 pm

Scarlett

Scarlett
too young to care

като каза "перата", трябва да доглеждам един филм :д

http://weheartit.com/deneuve

188i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Чет Авг 18, 2011 5:29 pm

Виери Айрис

Виери Айрис
girl, interrupted

давай. аз ще си драскам тука, пък ако вземе да се оправи, ще трупам материал. xd

189i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Чет Авг 18, 2011 5:39 pm

Scarlett

Scarlett
too young to care

иска ми се, понеже е страхотен, но като по чудо и аз да имам личен живот (то да си имам личния живот, ама ...) та ще го оставя за друга вечер, но те напускам сега. Късмет и успех с блога и ако не съм много нахална, ще те замоля да ми пратиш блога си на лично :д ^^

http://weheartit.com/deneuve

190i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Чет Авг 18, 2011 6:17 pm

Виери Айрис

Виери Айрис
girl, interrupted

Мхм, ще ти го пратя малко по-късно, въпреки че аз вчера в пристъп на и-аз-не-знам-какво изтрих всичко и смятам сега да го пълня наново.

191i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Чет Авг 18, 2011 7:03 pm

Браян Елиът

Браян Елиът
In your mind

Здравейте...*най-безцеремонно прекъсва нечие уединение или разговор* i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 182762712

192i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Чет Авг 18, 2011 7:15 pm

Виери Айрис

Виери Айрис
girl, interrupted

Здравей. ^
Той се прекъсна от само себе си, така че те каня да ми правиш компания.

193i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Чет Авг 18, 2011 7:22 pm

Браян Елиът

Браян Елиът
In your mind

Правя ти. Но имай на предвид, че не съм кой знае каква компания.

194i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Чет Авг 18, 2011 7:24 pm

Виери Айрис

Виери Айрис
girl, interrupted

То и аз не съм. Честна сделка. i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 35334824

Какво правиш сега?, че да тръгне разговора от някъде. (:

195i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Чет Авг 18, 2011 7:32 pm

Браян Елиът

Браян Елиът
In your mind

Ами...заспивам(в интерес на истината), а иначе...трябва да свърша един неща, макар че ужасно много ме мързи в момента.
Ами ти? Изреждай ги всичките, ако са повече от едно..(аз например често когато не заспивам върша няколко неща едновременно)

196i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Чет Авг 18, 2011 7:37 pm

Виери Айрис

Виери Айрис
girl, interrupted

Ами аз точно защото правя много неща едновременно, нищо не ми се получава. xd
Пиша в кастинга, защото от миналата седмица си седи недовършено мнението, търся си някаква нова музика, но и аз не знам какво искам, което прави начинанието доста трудно; междувременно издирвам един филм на Трюфо, защото ме задължи един човек по роднинска линия. И нали кръвта вода не става, та викам да помогна...

Нула успешност във всяко едно начинание до момента. Ще пийна някое успокоително. i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 2715520992

197i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Чет Авг 18, 2011 8:21 pm

Браян Елиът

Браян Елиът
In your mind

Напълно те разбирам да ти кажа честно... А колкото до успокоителното, аз имам *мента*глог*валериана*, на мен си ми вършат работа в подобни ситуации.

198i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Чет Авг 18, 2011 8:24 pm

Виери Айрис

Виери Айрис
girl, interrupted

Да, и аз си имам запас. Което не знам дали е хубаво. xD

Но е важно, че има разбирателство. ^

199i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Пет Авг 19, 2011 10:37 am

Scarlett

Scarlett
too young to care

и аз се включвам в клуба на велерианаджиите :д

как сте ? ^^

http://weheartit.com/deneuve

200i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 8 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Пет Авг 19, 2011 9:26 pm

Виери Айрис

Виери Айрис
girl, interrupted

Аз съм добре. Днес свърших нещо полезно - грозновата, но вкусна кулинарна изненада. Може би трябва да си преориентирам професионалните интересни.

ами ти?

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 8 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите