Renllow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

i really don't like your skinny jeans [offtopic]

+5
Анета Диабло
Марион дьо Ла Кроа
Scarlett
Лилия Ууп
The Director
9 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Съобщение [Страница 3 от 9]

1i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 3 Empty i really don't like your skinny jeans [offtopic] Пон Авг 01, 2011 12:52 pm

The Director

The Director
Admin

First topic message reminder :

i really don't like your skinny jeans
so take them off for me
show me what you've got underneath
so we can do this properly


Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Охх да, ама аз просто ги нямам нервите. Като видя, че веднъж не става се отказвам, ако по късно съм в настроение, може да пробвам пак.. ;дд

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Познато. ХД абе те кой сезон дават ся на ''Грозната Бети'' ? ;д

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Ами те вече дават "Анатомията на Грей" ама иначе на Бетито май втори.. ;дд

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Мхм..оокей . ХД

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Ти гледаш ли някакви сериали?.. ;дд

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Амм..в момента, не. ;д попринцип - Skins,SKINS ( xD ) ; TVD; Glee; Shameless ; .. а по ТВ-то като хвана гледам - Как се запознах с майка ви ; Грозната Бети; Анатомията; Колеги Гадняри; Клюкарката, Д-р Хаус ..от време на време..не може да се каже, че ги следя ама като ги засеча и си зяпам хд за други не се сещам в момента ;д

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

И аз гледам Glee.. ама докато го даваха по бтв.. ;дд иначе по лайфа гледам тези, които и ти.. ;дд когато ги хванаха.. ;дд

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Аз Глий-то първо си го гледах на компа и после го пуснаха и по БТВ-то .. хах..човек, като няма работа ;д

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Така е.. убива времето.. иначе други страсти освен фотошоп иии сериоалите, които гледаш, когато ги хванеш, имаш ли? ;дд

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Ъм..беше ме питала този въпрос ХД ами..рисуването (драскането хд) на модели дрехи хд ; фотографията и бла-бла ХД
ти ?

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Сериозно ли съм те питала?.. O.o.. сори, че повторих, ама напоследък много забравям.. ;дд.. Аз ли?, фотографията, водата, астрономията.. ;дд извънземните.. общо взето такива неща. Все свързани със Земята и Космоса

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Няма нищо. ХД. мм..извънземни. като виждам вярваш в тях ^.^

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Дааа.. определено, дори си мисля, че някъде във Вселената има паралелна Земя, в която две момичета, точно като нас пишат във същият форум като този, водят същият живот като нашия и въобще са същите като нас!!.. ^^

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Наши двойници ? възможно е. но ми се струва толкова нереално, но въпреки това ми се иска да вярвам..

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Да, звучи нереално и все пак го вярвам.. и сега вече сигурно ме мислиш за луда.. ;дд

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Не, не те мисля за луда. ХД и едно момче от класа ми е лудо по извънземни и цяла година ми надуваше главата, но какво да се прави ХД всеки човек си има различно мнение и вярва в различни неща ^.^ Много ще се изкефя, ако един ден срещна двойника си, но найстина, найстина ми е адски трудно да го повярвам ХД

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

То си е странно, ама и аз ще се изкефя.. или пък да видя извънземно. Това ми е нещо като мечта. Даже имам лист с мечтите си и една от тях гласи: Да срещна извънземно .. ;дд добре наистина вече откачам.. ;дд

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Мхм. и аз много обичам да мечтая за нереални неща.марсианчета ^.^ ХД .. даже някой път си мисля как така като започнем да въртим едни педали гумите на колелото започват да се въртят и то да се движи.какъв мозък трябва да си, за да измислиш всяко едно судоку и кръстословица така, че всичко да излиза толкова точно. направо съм си като лудите с тея мисли ХДД

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Олее и аз съм си мислила такива неща.. последната ми такава мисъл беше днес докато бях в колата. Как така се задвижва, само от една ръчка и педалите.. ;дд нещо то сорта беше.. ;дд

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Цепим с тея щурави мисли хд някои хора дори не си напрягат мозъка, а пък ние за кво си мислим . хаха ХД.аа, то тря си бахти мозъка, за да го измислиш ;х евала им прая на тези, които са изобретили ''нещата'' ХД

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

И аз така.. понякога когато видя нещо ново и винаги съм се чудела откъде им идва идеята, как са го направили това, колко ли хора са помогнали.. абее щури мисли ;дд

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Йъп. и как успяват да измислят нещо ново, което да няма нищо общо със старото и вече да е измислено.. голямо изказвене.сори, ако не ми схванеш мисълта ХД

73i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 3 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Вто Авг 02, 2011 10:01 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Схванах я. И осъзнавам, че мислим доста еднакви неща... ;дд

74i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 3 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Вто Авг 02, 2011 10:04 pm

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Радвам се, че я схвана.Повечето мой приятели изобщо не ме разбират.може би, защото като се изкажа набързичко и пак с няква щуротия и почват да ми се хилят. ХД Еми как, то е ясно, че лудите се разбират перфектно ХДД

75i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 3 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Вто Авг 02, 2011 10:06 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Оо да.. и мен понякога не ме разбират.. ;дд делим една съдба.. ;дд м/у свалих си едната ти картинка от спойлера.. ама няма да я качвам никъде.. само да знаеш..

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите