Renllow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

i really don't like your skinny jeans [offtopic]

+5
Анета Диабло
Марион дьо Ла Кроа
Scarlett
Лилия Ууп
The Director
9 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Съобщение [Страница 7 от 9]

1i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 Empty i really don't like your skinny jeans [offtopic] Пон Авг 01, 2011 12:52 pm

The Director

The Director
Admin

First topic message reminder :

i really don't like your skinny jeans
so take them off for me
show me what you've got underneath
so we can do this properly


151i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Нед Авг 07, 2011 4:53 pm

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Хей. ^.^ Добре сме г/д ХД както каза ти..купих си нови бански и сега се подготвяме, че в 03:30 тая вечер тръгваме за морето. i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 1540611911
При теб как е ? ^.^

152i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Нед Авг 07, 2011 8:38 pm

Scarlett

Scarlett
too young to care

Ей, супер ! Завиждам ти благородно, да знаеш ^^

Аз съм добре, като изключим, че спях 3 часа снощи :д
Прибирам се тъкмо от една страхотна разходчица и релаксирам сега (:

Ти къде ще ходиш на море, мога ли да попитам ? (:

http://weheartit.com/deneuve

153i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Нед Авг 07, 2011 9:14 pm

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

ХД..релаксирай, няма лошо ^.^

Ами, не се знае. хд ще решим по път..смисъл, ние от Пловдив първо стигаме Бургас и после накъдето хванем ХД (приморско,китен,созопол,несебър и т.н.) : )

154i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Нед Авг 07, 2011 9:36 pm

Scarlett

Scarlett
too young to care

О, ти от Пловдив ли си ? Супер ^^
Тъкмо днес с една приятелка планирахме екскурзийка натам

http://weheartit.com/deneuve

155i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Нед Авг 07, 2011 9:39 pm

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Мхм, от Пловдив съм. ;дд
Ти от къде си, ако не е проблем да попитам ? ХДД

156i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Нед Авг 07, 2011 9:43 pm

Scarlett

Scarlett
too young to care

Съвсем не. От София съм (:

http://weheartit.com/deneuve

157i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Нед Авг 07, 2011 9:50 pm

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Оокей. ;д айде аз качвам последните песни в телефона и лягам, че след 2 часа ще трябва да ставам, а по пътя няма никакъв шанс да спя ХД
Лека ^.^

158i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Нед Авг 07, 2011 9:53 pm

Scarlett

Scarlett
too young to care

Незабравимо пътуване ти пожелавам. Лека ^^

http://weheartit.com/deneuve

159i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Пет Авг 12, 2011 10:32 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Хееей народе.. как сме тази вечер?, да ви се похваля аз бях на море и нямате представа колко съм почерняла.. ;дд i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 9730059

160i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Съб Авг 13, 2011 8:32 pm

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Бонжур. ХД и аз бях на море ;д беше, беше..ПРЕКРАСНО ;х < 333333333333 и адски ми е гадно, че трябваше да си тръгвам ;сс i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 2997910130

161i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Съб Авг 13, 2011 8:34 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Значи все пак не са се бъзикали с теб.. ^^ Къде ходи?.. охх и на мен ми беше гадно, че си тръгваме.. i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 4204538028

162i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Съб Авг 13, 2011 8:48 pm

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Не, оказа се, че са говорили сериозно ХД Ами..доста се чудихме къде да отидем и чак като спряхме на една бензиностанция почти до морето аз им казах да идем в Приморско. ХД просто един път ходихме там само на плаж за един ден и водата и плажа бяха адски чисти и ми се приходи там. пък и много трудно се улучва местенце с плаж без водорасли или медузи. ХД и изобщо не съжалих за решението си.. ^.^ а тръгването найстина е ужасно ;хх като се прибрахме падна голямо прегръщане и душене на плажните кърпи хд
вие ? ( :

163i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Съб Авг 13, 2011 8:50 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Ей вие сте били близо до нас. Ние бяхме на Китен. Ходила съм и на Приморско, ама на Китен по ми харесва. И плажа там също е чист и няма водорасли. И водата и шамандурата и залезите и изгревите.. ох да взема да млъкна, че ми домъчнява. И като се сетя, че чак догодина може да ида пак.. ;хх

164i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Съб Авг 13, 2011 8:53 pm

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Китен О.О ходила съм там 2години хд. а вчера (май беше хд) ходихме до Китен да си видим старите места и да поразгледаме наново градчето..все пак е на 5км. от Приморско, пък и сутринта не ставаше за плаж и го оставихме за след обяд ХД

165i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Съб Авг 13, 2011 9:17 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Ооо Китен е невероятен. Обожавам Китен, пък на приморско ме кефят "La Piovra" и аквапарка.. ;дд

166i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Нед Авг 14, 2011 8:44 pm

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Сам самичка ли съм ? ;д

@Лилия- Оо, аквапаркът е убийствен. < 333 в ''La Piovra" не съм ходила, но съм чувала, че е много печено местенце. ХДД

167i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Нед Авг 14, 2011 8:45 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

И двете места са невероятни!.. ^^ И не, аз отново съм тук.. ;дд

168i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Нед Авг 14, 2011 8:58 pm

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

ХД..какво правиш ? ( :

169i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Нед Авг 14, 2011 8:59 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Правя се на философка с една приятелка. По - скоро се правя на психоаналитик.. ;дд тии?

170i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Нед Авг 14, 2011 9:06 pm

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Мм..интересно.ХД аз си разглеждам фацето и нещо ме боли глава. одеве имах температура ии.. ;х

171i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Нед Авг 14, 2011 9:20 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Охх то има някакъв вирус. И аз бях така.. на морето.. ама се киснах по 2 часа във водата и ми мина.. ;дд да се оправяш по бързо <33

172i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Нед Авг 14, 2011 9:25 pm

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Аз пък се разболях след морето. ХД Сега уж съм по-добре ( : мерси. < 3

173i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Нед Авг 14, 2011 9:27 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Ще се оправиш.. ох, абе я дай съвет. Какво да купя на едно момче, което ще прави 14?.. много ми е трудно.. ;хх

174i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Нед Авг 14, 2011 9:43 pm

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Охх..това е трудна работа. ХД аз бих му взела някаква тениска, но не знам..помисли си какво харесва ии..не знам. ;хх

175i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 7 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Нед Авг 14, 2011 9:45 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Той ходи на акробатика. И от пети клас не се движим заедно. Охх сигурно ще е тениска или парфюм.. ;дд

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 7 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите