Renllow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

I can be anyone and yourself !

5 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1I can be anyone and yourself !  Empty I can be anyone and yourself ! Съб Юли 02, 2011 2:56 pm

Анета Диабло

Анета Диабло
El Aliento del Diablo


Здрастиии хора (и други същества)! Казвам се Росита (ако някой ми каже така е мъртъв!!!), но ми казват Роси, Роуз, Пинко и т.н. xD На 14г, съм. Обожавам да чета, също така обожавам и да се моткам из РП форумите. От София съм, макар, че твърдя, че моя дом е там където има интернет xD (но този въпрос е спорен). Обичам да играя на Sims (всички версии) и на Icy Tower. Мразя да чистя, също толова колкото мразя и тишината. Приятелите ми казват, че съм с леки психични отклонения, но то кой ли не е?

Ммм за това се сетих за момента, но ако има въпроси.....ми питайте

2I can be anyone and yourself !  Empty Re: I can be anyone and yourself ! Пон Юли 04, 2011 6:22 pm

Bell Clarke

Bell Clarke
I'haven lost anything except my mind

От кой квартал сии?
Определяш ли себе си като перверзна? хД
97 или 96 (набор)?
От колко време обикаляш по форумите?
Четеш ли книги на Тери Пратчет.. ?

Ако да:
Знаеш ли че е болен от ауцхаймер ;(
Кой ти фейворит герой?
А коя е любимата ти книга? (На Тери)

3I can be anyone and yourself !  Empty Re: I can be anyone and yourself ! Пон Юли 04, 2011 6:51 pm

Анета Диабло

Анета Диабло
El Aliento del Diablo

От кой квартал сии? Овча Купел
Определяш ли себе си като перверзна? хД Ъхх...определям се като повече от перверзна xD
97 или 96 (набор)? 97
От колко време обикаляш по форумите? От...4 години ;)
Четеш ли книги на Тери Пратчет.. ? Ами да ти кажа не съм чела нито една негова книга, но съм чела и чувала страхотни коментари за нещата му и смятам скоро да си купя първа книга от Света на диска. :)

Ако да:
Знаеш ли че е болен от ауцхаймер ;( Да това го бях чела в един коментар преди година
Кой ти фейворит герой? ---
А коя е любимата ти книга? (На Тери) ---

Мерси за въпросите ;)

4I can be anyone and yourself !  Empty Re: I can be anyone and yourself ! Пон Юли 04, 2011 7:39 pm

Bell Clarke

Bell Clarke
I'haven lost anything except my mind

Уу ти си ми близко хД

Тъ..щом си перверзна имам въпросче хД

Гледаш ли Хентай ^^

5I can be anyone and yourself !  Empty Re: I can be anyone and yourself ! Пон Юли 04, 2011 8:45 pm

Анета Диабло

Анета Диабло
El Aliento del Diablo

Гледаш ли Хентай ^^ - Ъъъ... :oops: Айде ще си призная-Да, но само на избрана тема ;) xD Не знаех, че има перверзни хора като мен тук ^^ Рдвам се за това си откритие xD

6I can be anyone and yourself !  Empty Re: I can be anyone and yourself ! Пон Юли 04, 2011 11:41 pm

Scarlett

Scarlett
too young to care

О, виждам, че си с лика на Дулсе Мария ! Страхотна е ! Като по-малка бях голям фен на RBD. Сега вече съм на съвсем друга вълна, но още са ми мили на сърцето. <3

Такам, сега няколко въпросчета :

Обичаш ли поезия ? Ако да - любим поет ?
Какъв жанр филми харесваш ?
А книги ?
Коя е любимата ти книга ?
Любима песен ?
Какво пи последно ?
Влюбена ли си ?
Пончо или Укер (не се сдържах :д)
С кого последно отиде на кино и какво гледа ?
Напиши ми откъс от песен или нещо друго, който може да се каже е те описва. Или поне настроението ти.
С кого разговаря последно ?



Ами, засега това е от мен (:

http://weheartit.com/deneuve

7I can be anyone and yourself !  Empty Re: I can be anyone and yourself ! Вто Юли 05, 2011 12:01 am

Анета Диабло

Анета Диабло
El Aliento del Diablo

О, виждам, че си с лика на Дулсе Мария ! Страхотна е ! Като по-малка бях голям фен на RBD. Сега вече съм на съвсем друга вълна, но още са ми мили на сърцето. <3 - Макар, че се разделиха все още ги обичам страшно много. Всъщност колкото и странно да звучи не във РБД видях за първи път Дул. ;)

Такам, сега няколко въпросчета :
Обичаш ли поезия ? Ако да - любим поет ? Поезия обичам, но любим поет нямам. ;)
Какъв жанр филми харесваш ? Ужаси, Психо трилъри, Фентъзи, Комедии, Романтични комедии (без много романтика)
А книги ? Фентъзи и обикновена тийн литература. Харесвам много книгите на Стивън Кинг.
Коя е любимата ти книга ? Поредици са: Среднощен Ловец и Първия гроб от дясно (и трите книги)
Любима песен ? Selena Gomez-I Love You like a love song
Какво пи последно ? Вода
Влюбена ли си ? Не. Колкото и странно да звучи никога не съм имала гадже... ;(
Пончо или Укер (не се сдържах :д) Сега ако ме беше питала между Кристиан и някой друг със сигурност щях да си избера Кристян, но това вече е сложен въпрос. Да речем, че заради сериала Укер ме кефи повече...:)
С кого последно отиде на кино и какво гледа ? Охх беше одавна (миналия месец). Отидох с една от 2-те ми БФФ-та и гледахме Карибски Пираати: В непознати води.
Напиши ми откъс от песен или нещо друго, който може да се каже е те описва. Или поне настроението ти. - По скоро настроението: He’s my Dilemma,
One half of me wants ya
And the other half wants to forget.
My, my, my dilemma from the moment I met ya
I just can’t get you outta my head
And I tell myself to run from you
but I find myself attracted to my dilemma, my dilemma, it’s you, it’s you

С кого разговаря последно ? Хах, с майка ми. :D


Ами, засега това е от мен (: Мерси за въпросите

8I can be anyone and yourself !  Empty Re: I can be anyone and yourself ! Вто Юли 05, 2011 1:16 pm

Саманта Дейвис

Саманта Дейвис
Most talanted writer

1. Как обичаш да те наричат?

2. Кога си роден/ а?

3. Кой е най-красивия според теб град, който си видял/ а?

4. Рано сутрин или късно през нощта се чувстваш по-трудоспособен?

5. Кои са любимите ти музикални изпълнители, състави; каква музика слушаш?

6. Без какво не можеш?

7. Защо правиш подаръци?

8. Какви емоции изпитваш, когато слушаш любимата си музика?

9. Фазите на луната влияят ли ти?

10. Куче или дете? (само едно от двете)

11. Има ли край теб добри хора?

12. Къща или апартамент?

13. Малък или голям град?

14. Черно или бяло?

15. Синьо или червено?

16. Жълто или зелено?

17. Книга или телевизор?

18. Какво е за теб компютърът?

19. Какво чувстваш когато получавате подаръци?

20. Какво те кара да смяташ един човек за добър?

21. Какво те прави силен/ а?

22. За какво плачеш?

23. Какво са за теб традициите и празниците?

24. Какво прави от група хора - "семейство"?

25. Свободен човек ли си?

26. Защо?

27. Какъв искаше да станеш като пораснеш?

28. Защо някои хора нямат хоби?

29. Кое те отличава от другите?

30. Сладко или солено?

9I can be anyone and yourself !  Empty Re: I can be anyone and yourself ! Вто Юли 05, 2011 2:09 pm

Анета Диабло

Анета Диабло
El Aliento del Diablo

1. Как обичаш да те наричат? Роси, Роуз, Пинко /това последното е запазено само за 1 човек/

2. Кога си роден/ а? 13.06

3. Кой е най-красивия според теб град, който си видял/ а? Определено Париж. Но Рио де Женейро и Мексико също са много красиви.

4. Рано сутрин или късно през нощта се чувстваш по-трудоспособен? Никога не се чувствам трудоспособна, но ако трябва да избирам мисля, че сутрин.

5. Кои са любимите ти музикални изпълнители, състави; каква музика слушаш? Дулсе Мария, Кристян Чавез, Фърги, Шакира, Селена Гомез, Джъстин Бийбър <3, Джъстин Тимбърлейк, Али Тисдейл, Майли Сайръс и мн., мн. други. ; Слушам всякакава музика стига да е бърза.

6. Без какво не можеш? Без телефон. Без компютър мога, но без телефон просто откачам.

7. Защо правиш подаръци? Защото е забавно. Никога не подарявам просто по задължение. ;)

8. Какви емоции изпитваш, когато слушаш любимата си музика? Ами не мога да ги определя точно, но може би възхищение.

9. Фазите на луната влияят ли ти? Да. На пример щом е пълнолуние не мога да мигна...гадно е! ;(

10. Куче или дете? (само едно от двете) Куче. Не харесвам особено много децата.

11. Има ли край теб добри хора? Да, но не са много.

12. Къща или апартамент? Къща

13. Малък или голям град? Голям град

14. Черно или бяло? Черно

15. Синьо или червено? Опрделено червено

16. Жълто или зелено? Жълто

17. Книга или телевизор? Определено книга.

18. Какво е за теб компютърът? Божи дар! xD

19. Какво чувстваш когато получавате подаръци? Ами радостна, дори подаръка да не ми хареса съм щастлива, че някой все пак си е направил труда да ми го избере и вземе.

20. Какво те кара да смяташ един човек за добър? Може би характера му. По скоро зависи от гледната точка. Не мога да определя.

21. Какво те прави силен/ а? Характера, приятелите и семейството ми.

22. За какво плачеш? За приятелите, семейството и дори за себе си.

23. Какво са за теб традициите и празниците? Ами не спазвам много, много традициите, но пък харесвам българските празници. Нямам конкретно мнение по въпроса.

24. Какво прави от група хора - "семейство"? Най-вече това да се обичат взаимно. Не зависимо дали чрез кръвна връзка или духовна щом хората се обичат значи са семейство.

25. Свободен човек ли си? Да свободна съм.

26. Защо? Защото съм оставена сама да си решавам проблемите и да взимам решения. Родителите ми разчитат на мен и за това са ми дали този тип свобода, а аз гледам да не ги разочаровам.

27. Какъв искаше да станеш като пораснеш? Исках, а и все още искам да стана моден дизайнер. Вероятно мечтата ми няма да се сбъдне, но нищо не ми пречи да си поиграя малко с въображението си.

28. Защо някои хора нямат хоби? Ами не знам. Може би не се интересуват от нищо и гледат да се занимават с дадени неща по-малко време.

29. Кое те отличава от другите? Определено характера ми.

30. Сладко или солено? Солено

10I can be anyone and yourself !  Empty Re: I can be anyone and yourself ! Чет Сеп 01, 2011 10:45 am

Мелани О'Стрендж

Мелани О'Стрендж
I wouldn't wanna be anybody else

Какво си искала да направиш, но никога не ти е достигала смелост?
Твоята мечта..?
Ако беше свръхестествено същество щеше....?
Мразиш...?
Обичаш....?
Като какъв човек се определяш?
Какво харесваш какво не харесваш във себе си?
Би ли променила това, което не харесваш?

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите