Renllow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Препоръчвам, препоръчай ми..

+2
Анета Диабло
The Director
6 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

The Director

The Director
Admin

Ако искате да препоръчате филм или на вас да ви бъде препоръчан, това е темата.

Анета Диабло

Анета Диабло
El Aliento del Diablo

Ако някой знае някой хубав фентъзи филм моля да ми го каже защото ще умра от скука... :D

Виери Айрис

Виери Айрис
girl, interrupted

MirrorMask е най-приказното фентъзи от визуална и не само точка, което съм гледала напоследък. Пък и Нийл Геймън... <3
Попринцип и аз търся нещо в жанра, така че ако някой има и други препоръки... (:

Марион дьо Ла Кроа

Марион дьо Ла Кроа
the girl next door

Моят въпрос е малко по-различен,но мисля,че темата става за него.

Харесах си един филм - The Edge of Love - но не мога да предценя дали си струва.
Ако някой го е гледал,нека сподели мнение,моля.

Виери Айрис

Виери Айрис
girl, interrupted

Забрави всичко и просто го гледай. Цветовете, диалога, актьорите... Нямаше да си го припомня, ако ти не ме беше подсетила, затова ти казвам, този път с пресни впечатления, че си струва.

Александра Даймънт

Александра Даймънт

Двата филма ,които гледах последно и много ми харесаха.
За всички фенове на вампири

"Моята детегледачка е вампир"-мислех,че ще е тъп,но филмчето се оказа изключително забавно,бих го препоръчала и за всички фенове на Здрач(в това число съм и аз),за да видите какво може да се случи на премиерата на филма.доста идейно не се бях сетила за това. :D

Препоръчвам, препоръчай ми.. 1307709688

Резюме :Историята на 13 годишния Итън Мейсън е много любопитна, чиито родители
го наказват като наемат детегледачка. Новата му бавачка е
второкурсничка, която ще се окаже създание на нощта.....

Трейлърче

И другият е с цяло съзвездие актьори,въпреки ,че в интерес на истината си го изтеглих,само заради участието на Нина Добрев,което беше само за пет минути и с пет реплики.Филма се оказа наиситна добър.напрегнат трилър,до последният момент.

"Съквартирантката" 2011г.

Препоръчвам, препоръчай ми.. Theroommate2011poster

## В ролите :


- Алисън Михалка, Минка Кели


- Лигтън Мустер, Кам Гигандет, Даниел Харис


- Мат Лантър, Били Зейн, Франсис Фишер
,Кат Греъм ,Нина Добрев и др.

Резюме :

Емоционално нестабилната Ребека (Лейтън Мийстър) е нова студентка. В
общежитието, тя е настанена в стая с друго момиче, Сара (Минка Кели).
Първоначално двете се сприятеляват, но по-късно нещата стават
смъртоносно опасни, след като Ребека се вманиачава по съквартирантката
си и започва да набелязва хора от живота на Сара.





Мистериозен психологически трилър от номинирания за "Оскар" датски режисьор, Кристиан Кристиансен.

Трейлър към филма



Последната промяна е направена от Александра Даймънт на Вто Юли 05, 2011 9:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Bell Clarke

Bell Clarke
I'haven lost anything except my mind

Аз препоръчвам сериал хД Обожавам го! Game of thrones За сега има само един сезон ;( и другия ще излиза през пролетта на 2012 ;( НО Е ПРЕКРАСЕН хД Поне аз си го обичам..

Виери Айрис

Виери Айрис
girl, interrupted

Ще препоръчам...
Black snake moan
Знам за него от самото му излизане, а го гледам чак сега, което е жалко, предвид историята му. Филмът е много ценен, макар че нагарча. Хареса ми, че не натрапва поуките си - не можеш да превъзпиташ някого насила; за да му помогнеш, трябва да го разбереш. И че всеки може да намери спасение, дори на най-неочакваното място. Играта на Самоюел и Кристина е превъзходна, жестокият блус през цялото време създава уникална атмосфера и прави филма задължителен за гледане, а самият край с верижката и песента е ужасно красив.

Единственото лошо нещо във филма е Джъстин Тимбърлейк, изключително неубедителен като актьор, но поне екранното му време е ограничено. Друг би могъл да даде още на персонажа, но при Джъстин Рони си остана безхарактерен лигльо.

(А роклите, които Лес ѝ купи, бяха прекрасни. :> )

Александра Даймънт

Александра Даймънт

Един много добър филм,който гледах днес.

Never Back Down / Никога не се предавай (2008)


Препоръчвам, препоръчай ми.. Never_back_down0


Режисьор: Jeff Wadlow
В Ролите: Sean Faris, Amber Heard, Cam Gigandet, Evan Peters, Leslie Hope, Djimon Hounsou, Wyatt Smith, Affion Crockett, Neil Brown Jr, Lauren Leech, Tilky Jones, Steven Crowl, Tom Nowicki, David Zelon, Chris Lindsay
Година: 2008
Държава: САЩ
Времетраене: 113 минути
Резюме: След като се премества в ново училище, буйният тинейджър Джейк Тайлър (Sean Fari) е въвлечен в таен боен клуб, където бивш военен става негов ментор. В родината си Джейк е бил звездата на футболния отбор, но в новия град е просто един аутсайдер. След като семейството и приятелите му получават заплахи за живота си, Джейк иска от своя наставник Рокуа да го научи да контролира ума и тялото си за един последен бой, в който да елиминира врага си – местният шампион Райън Макарти (Cam Gigandet). Рокуа взема момчето под крилото си, но от Джейк зависи дали ще открие търпението, дисциплината и мотивацията, за да успее да усвои спорта, известен като смесени бойни изкуства (ММА).

Трейлър

Свали филма

Един филм,който ни учи никога да не се отказваме и че трябва да се борим винаги,дори когато е възможно да загубим.За всички фенове да добрите битки Sean Faris(TVD)
, Cam Gigandet(Twilight), и моето сладурче Amber Heard(Drive Angry) Препоръчвам, препоръчай ми.. 1180934887

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите