Renllow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

i really don't like your skinny jeans [offtopic]

+5
Анета Диабло
Марион дьо Ла Кроа
Scarlett
Лилия Ууп
The Director
9 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 9]

1i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 2 Empty i really don't like your skinny jeans [offtopic] Пон Авг 01, 2011 12:52 pm

The Director

The Director
Admin

First topic message reminder :

i really don't like your skinny jeans
so take them off for me
show me what you've got underneath
so we can do this properly


26i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 2 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Пон Авг 01, 2011 10:21 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

ЛОЛ.. супер е, бих казала!.. А дано имаш късмет и всичко премине успешно!.. ^^

27i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 2 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Пон Авг 01, 2011 10:22 pm

Scarlett

Scarlett
too young to care

Като си знам късмета ... едва ли :д
Но пък дано ! :D

http://weheartit.com/deneuve

28i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 2 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Пон Авг 01, 2011 10:24 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

И ти ли си карък като мен.. ;дд

29i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 2 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Пон Авг 01, 2011 10:30 pm

Scarlett

Scarlett
too young to care

То да беше това ...
Забелязала съм, че късметът работи в моя полза, ама аз все го пропилявам.

Пресен пример, за който се сещам.
Беше краят на учебната година и ние правим контролно по история на целия материал. Едно момиче от горния випуск дори ми прати контролното си от миналата година и шансът на се падне същото беше едно на ... 8. Тази по история беше направила 8 групи, а и да даде едно и също контролно две поредни години - мъчно. Както и да е, реших да си уча за въпросното контролно и да си изкарам оценката с честен труд Е добре ама заради другите предмети така се бях уморила, че го оставих за последния момент. А във въпросния последен момент взех че заспах и като се събудих трябваше да излизам вече :д
Та както и да е - отидох на училище с не особени знания и естествено на контролното изкарах някаква умряла четворка. Както и да е, прибирам се вкъщи, вече не ми пука за нищо, искам само да си почина ... включвам компютъра и виждам, че контролното, което онова момиче ми прати е АБСОЛЮТНО същото като това, което се падна на мен. Леле, направо щях да се изям.

И такива разни абсурдни ситуации - винаги си пропилявам късмета и това най-много ме подлудява.

http://weheartit.com/deneuve

30i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 2 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Пон Авг 01, 2011 10:35 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

ЛОЛ.. да, определено си се прецакала и то доста.. ;хх.. Поне е било четворка, а не по ниска оценка..

31i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 2 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Пон Авг 01, 2011 10:43 pm

Scarlett

Scarlett
too young to care

Е то оставаше по история да е по-ниска от четири ...
Не, за мен това е висша форма низост, а и ми остави 5 за годината, което далеч не ме устройва. Нищо, стига вече, по дяволите лято е, а аз само се филмирам с това училище :д
Пу Пу да не те урочасам :д

Аз ще си лягам вече, че пак стана никое време, а утре имам ранно ставане. Дано се засечем и утре ш лека :*

http://weheartit.com/deneuve

32i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 2 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Пон Авг 01, 2011 10:46 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Лека и сладки сънища.. <33 ;**

33i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 2 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Вто Авг 02, 2011 10:44 am

Scarlett

Scarlett
too young to care

Хей, има ли някого ? ^^

http://weheartit.com/deneuve

34i really don't like your skinny jeans [offtopic] - Page 2 Empty Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] Вто Авг 02, 2011 11:17 am

Анета Диабло

Анета Диабло
El Aliento del Diablo

Има, има. Гледам нова темичка има дано със здраве да си я оспамим. xDDD

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Даам... народе какво става?, как сте днес?.. Аз сега отивам да гледам всичките части на Хари Потър и като ги изгледам ще седна. ☀ айде до след няколко часа ❤

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Хехе..да ни е честита ! ^.^ ии..привет и от мен. : )

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Хей, хей, хееееееей.. какво става?.. ^^

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Амии..нищо.Скука, както обикновено хд слушам си музичка и се ровя в нета : )
При теб ?

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Нищо.. скучая и гледам "Грозната Бети" по Фокс Лайф.. ;дд

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

мм..няма лошо. ХД хей..ъм какво стана с фотошопа ? разучили го ;д

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Даааа... даже направих няколко фона.. ;дд и най - важното.. инсталирах си го!!.. Успях да изключа антивирусната и го инсталирах.. аа ба*ти кефа.. ^^

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

ХД. доста добра работа върши, като се замисля какво ли бих правила, ако го нямашее ;хх всеки ден си го отварям и не го затварям докато не изключа компа ^.^ ;д

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Ти наистина си доста запалена.. Аз го отварям когато нямам работа.. ;дд

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Ем..горе-долу ХД тряя се усъвършенствам , ама нещо ся ме е домързяло да правя графики. ;д

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Да се усъвършенстваш?.. Ако ти си правиш подписите и аватарите, определено не ти трябва да се усъвършенстваш. Съвършена си!!..

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Съвършена ? луда ли си ХД . трябва още много неща да науча и да се подобря ;д

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Ти си знаеш, но да ти кажа честно, ако аз мога да правя нещата, които правиш ти.. определено ще се мисля за мноооооого добра.. ;дд

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Ако се упражняваш ще можеш да ги правиш : ) даже и по-добри ;д практиката му е майката ! ХД

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Даа. така е, ама аз просто нямам толкова нерви, за да ги направя.. ;дд

Florence.

Florence.
-same shit, same arrogance & aggression

Не, че аз имам де хд някои неща съм ги почвала над 3 пъти отначало ;д просто като знам, че трябва да ги направя се съсредоточавам ии.. ХД

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите