Renllow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Галерия "Laurel"

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Галерия "Laurel" Empty Галерия "Laurel" Вто Юли 12, 2011 11:51 am

The Director

The Director
Admin

Галерия "Laurel" 5111903873_a4341b0674_z_large

2Галерия "Laurel" Empty Re: Галерия "Laurel" Пон Авг 29, 2011 5:05 pm

Мелани О'Стрендж

Мелани О'Стрендж
I wouldn't wanna be anybody else

Реших да посетя откриването на новата галерия, а и се интересувах от картини, затова бързо се оправих и потеглих натам.
Имаше страхотни шедьоври и се спирах по доста време на всяка от картините, като всяка ме удивляваше по различен начин.
Загледах се в един портрет. Обикновено не намирах нищо интересно, но този беше различен. Сякаш художникът беше вкарал в картината и чувствата си.
До мен застана едно момиче, което също втренчено зяпаше произведението на изкуството.
-Хубава е нали? -обърнах се към нея.

3Галерия "Laurel" Empty Re: Галерия "Laurel" Вто Авг 30, 2011 1:40 pm

Ашли Фокс

Ашли Фокс

Деня бе много красив и нямам намерение да го прекарам сама в къщи.Затова се облякох и тръгнах да се разхождам.Както се разхождах видях че в галерията има изложба.Стори ми се интересно и се запътих натам.Когато влязох вътре имаше доста хора.Започнах да оглеждам картините.И видях една много впечатляваща и се загледах по-дълбоко в нея.Както я гледах едно непознато момиче ми каза нещо.Побързах да отговоря.
-Да.И то много.На теб харесва ли ти?
-Впрочем аз съм Ашли.-и подадох ръка на непознатата.

4Галерия "Laurel" Empty Re: Галерия "Laurel" Вто Авг 30, 2011 2:49 pm

Мелани О'Стрендж

Мелани О'Стрендж
I wouldn't wanna be anybody else

-Мелани, но накратко Мел-мило и се усмихнах-да, картината е доста...впечатляваща..за разлика от останалите-дяволито й прошепнах. Не разбирах особено от изкуство, но от любителска гледна точка повечето картини не струваха...
Е, аз бях истински критик и трудно можеше да ми се хареса нещо. Огледах момичето до мен. беше хубава със светлокестенява коса и доста добра фигура. Не знаех, че подобен тип момичето ходят на изложби.
-Ти интересуваш ли се от този вид изкуство?-надявах се да не проличи сарказма в гласа ми, но наистина ми бе непонятно как не е в някой магазин за дрехи.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите