Renllow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Италиански ресторант "Il Vicolo"

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

The Director

The Director
Admin

Италиански ресторант "Il Vicolo" 4732824868_f5aa80b23c_z_large

Mia West

Mia West

Излязох от вкъщи с идеята да отида до фризьорския салон или нещо подобно. Все пак външния вид бе всичко за мен и би трябвало така да бъде за всички Дълбока въздишка се отдели от гърдите ми и вместо да се запътя към салона се отправих към италиянския ресторант на ъгъла. Не, че беше в мой стил, но бях гладна, а не ми се занимаваше с нищо по-далеч. Отворих вратите на заведението. Беше пълно и все пак си намерих една последна маса. Сервитьорката дойде до мен и взе поръчката ми. Огледах се. Тук винаги бе доста уютно. А и винаги беше претъпкано. И аз идвах често тук. Познавах някой от работещите тук и бяха страхотни хора. Е не, че общувах с много такива хора, но все пак не бях пълен сноб. Същата сервитьорка, която ми взе поръчката ми донесе салатата и джина. За сега това после ака все още съм гладна ще си поръчам друго. Обърнах глава към това, което се предполагаше, че е бар.

Макс Фрей

Макс Фрей
копче-

Почивка. Това ми трябваше, определно. Опитох до ,,небето". Така наричах мястото за сядане до прозореца. Качвах се по стъбличката и съм там. Нещо като друг етаж, но без стена от ляво. И не особено широко. Започнах да чета книга, четох сценарии, които не ми трябваха и корема ми започна да къркори. Отидох до хладилника и видях, че има колаби и кашкавал. Е, не ми се ядаха сандвича. Отидох до Италиансция ресторант, който беше наблизо. Продавачките познаваха Анита, затова и мен. Влязох вътре и, отново, беше претъпкано. Е, вкусно готвеха. Видях Мия да седи сама. Ако не чакаше някой... С нея се бяхме виждали на една премиера, запознахме се и нищо повече. Отидох до масата.
- Мия, здравей! Чакаш ли някого? Претъпкано е... Ако желаеш компания.

/Извинявам се много за закъснението./

Mia West

Mia West

- Мия, здравей! Чакаш ли някого? Претъпкано е... Ако желаеш компания. - сепнах когато някой ме поздрави. Обърнах се към източника на гласа и се усмихнах. Казваше се Макс Фрей ако правилно съм запомнила фамилията му. Бяхме се запознали на една филмова премиера, но само толкова.
-Здравей Макс. Не сама съм и да сядай. - поканих го усмихвайки се.

Макс Фрей

Макс Фрей
копче-

Е, така да бъде. Седнах и махнах на сервитьорката.
- Поръчала ли си? - попитах блондито. Какво ли щеше да яде? Салата без овкусяване и филия черен хляб? Това момиче беше зарибено по външния си вид. Не, че му разбирах.
Обичах да критикувам храна. Беше забавно, но тея работи само вкъщи. Сервитьорката дойде.
- Спагети Болонезе, моля. - казах. Мия също поръча и сервитьорката отиде в кухнята.
- Е, как е кариерата, Мия?

/Извинявам се, че е кратко, но бързам. Автобус имам да гоня./

Mia West

Mia West

Сервитьорката дойде и й поръчах салатата, която си бях избрала от менюто и един фреш от портокал. Погледнах към Макс готова да му отговоря.
Усмихнах се.
-Върви страхотно и все по-добре. - с усмивка казах аз и отпих от водата, която си бях поръчала по-рано.
-Ами при теб? Как върви? - попитах с доза любопитство, но без да прекаляам аз.

Макс Фрей

Макс Фрей
копче-

- O, при мен? Да ти кажа, нищо особено. Почивам си, няма интересни филми, че да ида на кастинг. - засмях се. По скоро не ме канеха. Защо ли очаквах покана? Определено трябваше да се замисля върху това, ако исках да играя още. Станах прекалено лигав. Сервитьорката ми донесе кока кола-та, която бях поръчал по късно. Взех си сламка и започнах да пия. Първата глътка - най-газирана. Пристигна и салата и фреша на Мия. После сервитьорката се върне носейки спагетите ми. Доматения сос, каймата. Помирисах ги и опитах. Вкусни бяха.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите