Renllow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

История в няколко думи...

+3
Саманта Дейвис
Анета Диабло
Александра Даймънт
7 posters

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

1История в няколко думи... - Page 2 Empty История в няколко думи... Нед Юли 03, 2011 10:44 pm

Александра Даймънт

Александра Даймънт

First topic message reminder :

Правилата са лесни,всеки доразвива даденото
изречение ,от предишния потребител и се прави цяла история.Може да стане много забавно,това зависи от самите вас.Но моля ви ограничавайте се ,че не играете само вие и пишете най-много едно изречение.
Започвам аз :

Имало едно време...


26История в няколко думи... - Page 2 Empty Re: История в няколко думи... Съб Юли 16, 2011 3:29 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Тя го видяла и ..

27История в няколко думи... - Page 2 Empty Re: История в няколко думи... Съб Юли 16, 2011 4:43 pm

Анета Диабло

Анета Диабло
El Aliento del Diablo

му се разкрещяла да и помогне...

28История в няколко думи... - Page 2 Empty Re: История в няколко думи... Нед Юли 17, 2011 7:12 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Той я погледнал странно..

29История в няколко думи... - Page 2 Empty Re: История в няколко думи... Нед Юли 17, 2011 8:01 pm

Анета Диабло

Анета Диабло
El Aliento del Diablo

и тъкмо да каже нещо

30История в няколко думи... - Page 2 Empty Re: История в няколко думи... Сря Юли 20, 2011 8:46 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

когато тя..

31История в няколко думи... - Page 2 Empty Re: История в няколко думи... Сря Юли 20, 2011 9:26 pm

Анета Диабло

Анета Диабло
El Aliento del Diablo

извикала оглушително...

32История в няколко думи... - Page 2 Empty Re: История в няколко думи... Сря Юли 20, 2011 9:28 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Момчето падна назад..

33История в няколко думи... - Page 2 Empty Re: История в няколко думи... Сря Юли 20, 2011 9:32 pm

Анета Диабло

Анета Диабло
El Aliento del Diablo

и нещото го погледна

34История в няколко думи... - Page 2 Empty Re: История в няколко думи... Чет Юли 21, 2011 1:44 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

пусна момичето и

35История в няколко думи... - Page 2 Empty Re: История в няколко думи... Чет Юли 21, 2011 7:07 pm

Анета Диабло

Анета Диабло
El Aliento del Diablo

се скри измежду близките дървета.

36История в няколко думи... - Page 2 Empty Re: История в няколко думи... Пет Юли 22, 2011 10:19 am

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Момичето стана..

37История в няколко думи... - Page 2 Empty Re: История в няколко думи... Пет Юли 22, 2011 11:02 am

Анета Диабло

Анета Диабло
El Aliento del Diablo

...и момчето се втурна към нея.

38История в няколко думи... - Page 2 Empty Re: История в няколко думи... Пет Юли 22, 2011 1:25 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Прегърна я силно..

39История в няколко думи... - Page 2 Empty Re: История в няколко думи... Пет Юли 22, 2011 6:56 pm

Анета Диабло

Анета Диабло
El Aliento del Diablo

и тя заплака.

40История в няколко думи... - Page 2 Empty Re: История в няколко думи... Пет Юли 22, 2011 10:45 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Момчето я вдигна на ръце..

41История в няколко думи... - Page 2 Empty Re: История в няколко думи... Чет Сеп 01, 2011 5:28 am

Мелани О'Стрендж

Мелани О'Стрендж
I wouldn't wanna be anybody else

й я отнесе на място...

42История в няколко думи... - Page 2 Empty Re: История в няколко думи... Чет Сеп 01, 2011 3:06 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

по приказно и от приказките ..

43История в няколко думи... - Page 2 Empty Re: История в няколко думи... Пет Сеп 02, 2011 1:17 pm

Мелани О'Стрендж

Мелани О'Стрендж
I wouldn't wanna be anybody else

Там двамата дълго...

44История в няколко думи... - Page 2 Empty Re: История в няколко думи... Пон Сеп 05, 2011 10:46 pm

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

се гледали, докато..

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите