Renllow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Апартамента на Саманта

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Апартамента на Саманта  Empty Апартамента на Саманта Пет Юли 01, 2011 5:21 pm

Саманта Дейвис

Саманта Дейвис
Most talanted writer

Апартамента на Саманта  Image_02021
Моя малък Рай, бих го нарекла. Той наистина беше такъв. Бях го превърнала в нещо невероятно. Дори и да разполагаше само с пет помещения, повече от половината гости по купоните изобщо не искаха да си помислят да се прибират в дома си. Ето и как бяха разположени стаите... Най-напред, в момента, в който влезеш през вратата, попадаш в един тесен, но страшно добре организиран коридор. В него можеш да намериш всичко - има огромен гардероб, в който държа якетата си, както и милионите ми чифтове обувки. След това влизаш във всекидневната (втора снимка), която беше съединена с трапезарията и кухнята (изглед 1 ; изглед 2 ). В дъното на хола беше и най-любимата ми част от апартамента -тази, предназначена за релакс, в която бях написала всичките си книги и сценарии. Но въпреки това я бях затрупала с хиляди книги, аудиосистеми и така нататък. През една от вратите се стигаше и до банята. Май пропуснах нещо... О, да. Спалнята ми!

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите