Renllow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Конкурс за стихотворение - август

5 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

The Director

The Director
Admin

Отново не мога да заключа темата в една дума. Затова ето какво ще направим. Давам ви цитат. Вашето стихотворение трябва да съдържа три думи от този цитат, без да е задължително да имат същия смисъл или да са свързани с него. Просто изберете три опорни думи, по които да пишете. Мисля, че ще се получи интересно, затова не се страхувайте да експериментирате.

Дядо ми казваше, че всеки трябва да остави нещо след себе си, когато умре. Дете или книга, или картина, или къща, или чифт обувки, които е изработил. Или пък градина, която е посадил. Нещо, до което ръката ти се е докоснала по такъв начин, че да има къде да отиде душата ти, когато умреш. И когато хората погледнат дървото или цветето, което си посадил, ще те видят в тях.
- 451 градуса по Фарентайх, Рей Бредбъри


* болднете или подчертайте думите, които използвате и нека са три - нито повече, нито по-малко, така че внимавайте несъзнателно да не надвишите лимита.


Може да участвате с едно стихотворение. Изпращайте ми творбите си на ЛС до 21-ви август.

В периода 22-31 ще се проведе анкета за определяне на победителя.

Записвайте се в тази тема. Конкурсът ще се проведе при повече от един записал се.

Участници:
Scarlett
Анета Диабло
Виери Айрис
Александра Даймънт



Последната промяна е направена от The Director на Нед Авг 21, 2011 7:50 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

Scarlett

Scarlett
too young to care

Запис (:

http://weheartit.com/deneuve

Анета Диабло

Анета Диабло
El Aliento del Diablo

И аз се записвам. :)

Виери Айрис

Виери Айрис
girl, interrupted

Запис.

The Director

The Director
Admin

Ето, че Скарлет ме подсети за нещо, което изпуснах да уточня - не е чак толкова важно дали думата е абсолютно същата като в оригиналния цитат - дърво/дървета; умрял/умреш/умрях... Важното е същинската дума да е от там.

Пък и използвам случая, за да напомня на записалите се да пишат, а на незаписалите се - да се включват. xd

Александра Даймънт

Александра Даймънт

И аз се влючвам,в последният момент,просто музата ми дойде едва днес на работа. Конкурс за стихотворение - август 2601679634

The Director

The Director
Admin

Няма проблеми, броя те към записаните. Конкурс за стихотворение - август 35334824

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите