Renllow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Конкурс за стихотворение - анкета

3 posters

Избирам стихотворението на...

Конкурс за стихотворение - анкета Vote_lcap40%Конкурс за стихотворение - анкета Vote_rcap 40% [ 2 ]
Конкурс за стихотворение - анкета Vote_lcap20%Конкурс за стихотворение - анкета Vote_rcap 20% [ 1 ]
Конкурс за стихотворение - анкета Vote_lcap20%Конкурс за стихотворение - анкета Vote_rcap 20% [ 1 ]
Конкурс за стихотворение - анкета Vote_lcap20%Конкурс за стихотворение - анкета Vote_rcap 20% [ 1 ]
Общо гласове : 5

Poll closed

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

The Director

The Director
Admin

И така, дойде време и за анкетата. Гласувайте за това стихотворение, което ви допада най-много. Смятам, че е хубаво все пак да напишете и коментар - един вид уважение към авторите, но вие си решавате дали да останете анонимни или не.
(Пускала съм ги така, както са ми пратени (:)

Scarlett:
Spoiler:

Александра Даймънт:
Spoiler:

Анета Диабло:
Spoiler:

Виери Айрис:
Spoiler:

Scarlett

Scarlett
too young to care

Гласувах за "Лято втора употреба" на Виери Айрис.
Просто ме грабна най-много, почувствах го. Нечии лета са меланхолични понякога, не е само цъфнала ръж, морски вълни и слънчеви усмивки. Невероятно е, наистина. Не мога друго да кажа, просто има такива стихотворения, които чувстваш някак свои. Е, това е Стихотворението !

http://weheartit.com/deneuve

Виери Айрис

Виери Айрис
girl, interrupted

Чудех се дали да кажа за кого гласувах - а това беше Скарлет, - за да не изглежда като връщане на "услугата", но се надявам да не се приеме така. И другите две стихотворения са много хубави, разбира се, но това на Скарлет звучи най-мелодично, а и последният куплет е страхотен. ^^

И все пак искам да й благодаря за думите, защото това ми е първото стихотворение от доста време насам и съм позгубила тренинг. Пък и вие, момичета, май наистина обичате лятото. Аз съм дете на есента, та затова така бързам да продам своето.

The Director

The Director
Admin

И така - победител в конкурса е Скарлет, да й е честито. :D

Не съм забравила за другия конкурс; имах малък проблем, но утре ще се оправя с него.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите