Renllow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Wild flowers don't care where they grow

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Wild flowers don't care where they grow Empty Wild flowers don't care where they grow Вто Юли 05, 2011 8:10 pm

Scarlett

Scarlett
too young to care

Така, така, така ...

Поне 100 пъти си казах, че няма да си правя тема в този радел, но ... пак любопитството уби котката.
Та така. Обожавам литературата (предимно, но не изцяло класическата), поезия, хубава музика (гледам да не се ограничавам в музика, изпадала съм в доста крайни периоди, но да си музикална свиня нсъщност е едно щастливо събитие)
Обичам, обичам, обичам ... какво ли не обичам ! Пиша понякога, колко сполучливо - друго въпрос. (Мама ми каза, че съм специален xD ) Та обичам и френския, и историята, и киното, и мъже обичам. Много. Много обичам мъжете и обичам много мъже :д Последното беше един вид шега (:
Мечтая да се занимавам с актьорско майсторство, да пиша нещичко - може би да си имам рубрика или нещо подобно.
Дъждовното време ми е любимо, макар понякога да ме кара да се чувствам доста ... влажно ( В лошя смисъл, не в другия !) И те така. Отпреснах се доста. Ако някоя заблудена душа изпадне в такъм делириум, че вземе да ми пише - окей съм (: Питайте.

http://weheartit.com/deneuve

2Wild flowers don't care where they grow Empty Re: Wild flowers don't care where they grow Вто Юли 05, 2011 9:32 pm

Bell Clarke

Bell Clarke
I'haven lost anything except my mind

Като за начало..Как за Бога се казваш хД Мерси ^^ хД

3Wild flowers don't care where they grow Empty Re: Wild flowers don't care where they grow Сря Юли 06, 2011 12:58 pm

Scarlett

Scarlett
too young to care

Да, добро начало (:
Спокойно може да ми казвате Теди (:

http://weheartit.com/deneuve

4Wild flowers don't care where they grow Empty Re: Wild flowers don't care where they grow Нед Авг 07, 2011 11:52 am

Мелани О'Стрендж

Мелани О'Стрендж
I wouldn't wanna be anybody else

Теди, сега и малко въпросчета от мен:
Любим певец/певица/група:
Любим цвят:
Хоби:
Можеш да....
Винаги....
Никога.....
Попринцип.....

5Wild flowers don't care where they grow Empty Re: Wild flowers don't care where they grow Нед Авг 07, 2011 12:05 pm

Scarlett

Scarlett
too young to care

Теди, сега и малко въпросчета от мен:
Винаги готов картоф (:

Любим певец & Jason Mraz, Daniel Lanois и Орлин Горанов доста го харесвам

Певица : Адел, Кристина Агилера

Група : The Rolling Stones, Led Zeppelin, Domina Noctis, Garbage
Сто процента има и още, но сега за тези се сетих - напоследък те са ми другарчета ^^
Както казах - аз съм музикална свиня ((:

Любим цвят:
Синьо, зелено, червено - никога не мога да избера един. Близнаци съм все пак, да си имаме уважението Wild flowers don't care where they grow 2601679634

Хоби:
Безброй са, но нека кажа йога и да замълча

Мога да си фантазирам до абсолютна и безвъзвратна самозабрава.

Винаги се усмихвам и гледам на нещата откъм положителната страна. Всеки ден. Не мога без да се усмихна, а и не намирам смисъл да вгорчавам своя живот и този на околните с абсурдни и безсмислени цупения и капризничене. Нещо не ми се е получило - нищо, има си причина. Чака ме нещо по-добро. Демек - винаги съм болезнено невменяем оптимист.
+ Винаги иронията ми ходи след четирибуквието.
+ Винаги правя забележки на хората за липсващия им правопис.

Никога не се отказвам. Наистина никога. Ама НИКОГА НИКОГА НИКОГА. Каквото и да става, намирам сили и продължавам. Без значение закъде съм се запътила и какво съм тръгнала да правя - започна ли, не спирам, докато не пресека финалната лента. Е, понякога се отклонявам, но никога не се връщам.

По принцип
храня много здраво хората, които ме будят рано сутрин.

http://weheartit.com/deneuve

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите