Renllow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

The girl behind the black door..

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1The girl behind the black door.. Empty The girl behind the black door.. Вто Юли 05, 2011 8:43 am

Sophia Laurent

Sophia Laurent
Next time, make it hurt, bitch.

Халоу, народе! Казвам се Зорница (Зори, Зи, З и т.н.) родена съм на 02.07 в Благоевград (Макар, че дом ми е там, където има интернет и компютър). Маниак съм на тема сериали! <3 Любимите ми са One Tree Hill & The Vampire Diaries <33 Иначе и още доста, които много ми допадат. Любимият ми филм комедия е The Hangover, а хорор - The Ring. Обожавам да се ровя из и РПГ форуми. По принцип съм много послушна, но само в училище пред учителите. хДДД Иначе съм луда глава. хДД Мразя да чистя и каквото и да е, свързано с домакинска работа. Страх ме е от прекалено много неща, че да ги изреждам. Обичам да говоря на английски, защото е вери куул! Следващата учебна година ще уча френски език с английски език в ЕГ в Благоевград. Любими цветове - лилаво, синьо и зелено. Любимите ми спортове са волейбол и плуване. Е, това е май за мен. Ако искате да питате нещо, питайте. =)

2The girl behind the black door.. Empty Re: The girl behind the black door.. Вто Юли 05, 2011 1:15 pm

Саманта Дейвис

Саманта Дейвис
Most talanted writer

1. Как обичаш да те наричат?

2. Кога си роден/ а?

3. Кой е най-красивия според теб град, който си видял/ а?

4. Рано сутрин или късно през нощта се чувстваш по-трудоспособен?

5. Кои са любимите ти музикални изпълнители, състави; каква музика слушаш?

6. Без какво не можеш?

7. Защо правиш подаръци?

8. Какви емоции изпитваш, когато слушаш любимата си музика?

9. Фазите на луната влияят ли ти?

10. Куче или дете? (само едно от двете)

11. Има ли край теб добри хора?

12. Къща или апартамент?

13. Малък или голям град?

14. Черно или бяло?

15. Синьо или червено?

16. Жълто или зелено?

17. Книга или телевизор?

18. Какво е за теб компютърът?

19. Какво чувстваш когато получавате подаръци?

20. Какво те кара да смяташ един човек за добър?

21. Какво те прави силен/ а?

22. За какво плачеш?

23. Какво са за теб традициите и празниците?

24. Какво прави от група хора - "семейство"?

25. Свободен човек ли си?

26. Защо?

27. Какъв искаше да станеш като пораснеш?

28. Защо някои хора нямат хоби?

29. Кое те отличава от другите?

30. Сладко или солено?

3The girl behind the black door.. Empty Re: The girl behind the black door.. Вто Юли 05, 2011 5:23 pm

Sophia Laurent

Sophia Laurent
Next time, make it hurt, bitch.

1. Как обичаш да те наричат? - Ами нямам никакви претенции. Повечето ми фриятели ме наричат Зори и така съм си свикнала. хДД

2. Кога си роден/ а? - Втори юли.

3. Кой е най-красивия според теб град, който си видял/ а? - Който съм виждала? Най - вероятно ще е Кавала, Гърция през нощта. Невероятно е! <3

4. Рано сутрин или късно през нощта се чувстваш по-трудоспособен? - Нощта. хД

5. Кои са любимите ти музикални изпълнители, състави; каква музика слушаш? - О, имам много любими музикални изпълнители. Ам.. за състави.. Може би най - много ми харесва Selena Gomez & The Scene. <3 А музика слушам всякаква без чалга и опера. хД

6. Без какво не можеш? - Лаптоп и интернет. хДД

7. Защо правиш подаръци? - За да зарадвам хората около себе си, разбира се.

8. Какви емоции изпитваш, когато слушаш любимата си музика? - удоволетворена и щастлива.

9. Фазите на луната влияят ли ти? - Може би. не съм забелязала много, но винаги когато луната не е скрита от облаците се взирам в нея за няколко минути. хД

10. Куче или дете? (само едно от двете) - Дете, предполагам. хДД

11. Има ли край теб добри хора? - Да. Семейството ми и всичките ми приятели.

12. Къща или апартамент? - Къща, засега.

13. Малък или голям град? - Малък град, засега.

14. Черно или бяло? - Черно.

15. Синьо или червено? - Синьо.

16. Жълто или зелено? - Зелено.

17. Книга или телевизор? - И двете. хДД Но напоследък съм повече пред компа и телевизора.

18. Какво е за теб компютърът? - Част от живота ми. хДД

19. Какво чувстваш когато получавате подаръци? - Развълнувана съм, щастлива съм и нямам търпение да отворя подаръка. хДД

20. Какво те кара да смяташ един човек за добър? - Характера му. Всеки има различен характер и добрите веднага си проличават.

21. Какво те прави силен/ а? - Характера, роднините, приятелите. =)

22. За какво плачеш? - Боже.. Плача заа семейството ми, приятелите ми, понякога без причина, за лаптопа.. Общо взето съм много чувствителна. хДД

23. Какво са за теб традициите и празниците? - Още време с любимите хора, изпълнено с веселие и сближаване.

24. Какво прави от група хора - "семейство"? - Може би обичта им. Това, да се държат заедно и да се обичат през трудностите, които животът им предоставя.

25. Свободен човек ли си? - Еми да. =)

26. Защо? - Защото сама взимам решение и правя по малки крачки, но все пак стабилни сама.

27. Какъв искаше да станеш като пораснеш? - Като малка исках да стана всичко. Полицайка, адвокатка, архитект, дизайнер, сервитьорка и какво ли още не. Сега ме влече актьорското майсторство, психологията и правото.

28. Защо някои хора нямат хоби? - Мм.. Може би защото не ги интересува много. Може би защото нямат време и са прекалено заети.

29. Кое те отличава от другите? - Характера ми и визията ми.

30. Сладко или солено?
- Сладко.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите