Renllow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Конкурс за разказ - август

4 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Конкурс за разказ - август Empty Конкурс за разказ - август Нед Юли 31, 2011 10:37 pm

The Director

The Director
Admin

Знам, че старият не е приключил, но темите ще се застъпят за малко, за да може да се записвате в тази, ако желаете.
И обещавам, че повече няма да се повтори, така че давайте смело.

Може да изпращате само по един разказ, на мен, по ЛС.

Темата е Помислих "Щастието е близо..." , но има една уловка - разказът трябва да е фенфикшън, т.е. да ползвате вече познати светова и герои - Хари Потър, Властелинът на пръстените, Отнесени от вихъра, Мечо Пух, Боен клуб... каквото ви хрумне - филми и книги. Хубаво е да споменете по мотиви на кое прозведение пишете, ако не е твърде очевидно като Хари Потър, например.

Срокът за изпращане е до 21 август, а от 22 до 31-ви ще се избере победителя. Гласуването ще стане чрез анкета.

Записвайте се в тази тема. Конкурсът ще се състои, ако има повече от един желаещ. (:

Участници:
Виери Айрис
Beatrice
Александра Даймънт



Последната промяна е направена от The Director на Нед Авг 21, 2011 7:51 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти

Виери Айрис

Виери Айрис
girl, interrupted

Запис.

3Конкурс за разказ - август Empty Re: Конкурс за разказ - август Чет Авг 11, 2011 11:42 am

Beatrice

Beatrice
eating?fuck it,i prefer dreaming

Монко,аз малко не си спазих обещанието за предният,обачее за този ще бъда сериозна,обещавам!

Александра Даймънт

Александра Даймънт

Записвам се и тук Конкурс за разказ - август 35334824

The Director

The Director
Admin

Добре. Утре сунтрин - анкета; без компромиси този път. Конкурс за разказ - август 2601679634

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите