Renllow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Търся си всичко друго

+12
Анита Слей
Виктор Севченков
Мелани О'Стрендж
Mia West
Роберта Уайлд
Лилия Ууп
Scarlett
Александра Даймънт
Bell Clarke
Виери Айрис
Анета Диабло
The Director
16 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Търся си всичко друго Empty Търся си всичко друго Сря Юни 29, 2011 5:10 pm

The Director

The Director
Admin

->

2Търся си всичко друго Empty Re: Търся си всичко друго Пет Юли 01, 2011 9:00 pm

Анета Диабло

Анета Диабло
El Aliento del Diablo

Колкото и странно да звучи и макар и героинята ми да е само на 19 се търси някой навит за съпруг? :D

3Търся си всичко друго Empty Re: Търся си всичко друго Съб Юли 02, 2011 12:51 pm

Виери Айрис

Виери Айрис
girl, interrupted

Търся си някой от мъжки пол, при когото да живея.Желателно е да обича медийното внимание, за да подхранваме клюките заедно. xD

4Търся си всичко друго Empty Re: Търся си всичко друго Съб Юли 02, 2011 1:45 pm

Анета Диабло

Анета Диабло
El Aliento del Diablo

Аз пък си търся някой който да живее при мен и все още се надявам да има някой навит за съпруг на героинята ми. Може да не е веднага разбира се...?

5Търся си всичко друго Empty Re: Търся си всичко друго Нед Юли 03, 2011 9:00 pm

Bell Clarke

Bell Clarke
I'haven lost anything except my mind

Може да ви се струва странно, но е факт..Актриса си търси някоя мила душица да вземе нея и играчката 'и овчица в къщата си..(тази овчица ми дойде от това че до мене има една ПРЕКРАСНА ОФЦЪ!и защото ще е по-интересно да си пада малко ..странна хД )

6Търся си всичко друго Empty Re: Търся си всичко друго Нед Юли 03, 2011 10:09 pm

Александра Даймънт

Александра Даймънт

Анета Диабло написа:Аз пък си търся някой който да живее при мен

Аз ако искаш ,съм навита ,без това не ми се прави къща,не че не обичам,ама много време ми отнема.С това обзавеждане какво да се прави професионално изкривяване. :D

7Търся си всичко друго Empty Re: Търся си всичко друго Нед Юли 03, 2011 10:11 pm

Анета Диабло

Анета Диабло
El Aliento del Diablo

Александра Даймънт написа:
Анета Диабло написа:Аз пък си търся някой който да живее при мен

Аз ако искаш ,съм навита ,без това не ми се прави къща,не че не обичам,ама много време ми отнема.С това обзавеждане какво да се прави професионално изкривяване. :D

Добре дошла у дома! :D :D И аз едвам изтърпях докато си направя къща. Тооолкова време изисква. :D

8Търся си всичко друго Empty Re: Търся си всичко друго Нед Юли 03, 2011 10:28 pm

Александра Даймънт

Александра Даймънт

Благодаря ,но пък е страхотна ,аз моите си ги правя за поне три часа ,а сега нямам нерви. :)

9Търся си всичко друго Empty Re: Търся си всичко друго Нед Юли 03, 2011 10:30 pm

Анета Диабло

Анета Диабло
El Aliento del Diablo

Е то не е точно къща, по скоро мезонет, но на истина е хубава... :D

10Търся си всичко друго Empty Re: Търся си всичко друго Вто Юли 05, 2011 5:43 pm

Scarlett

Scarlett
too young to care

Сега, моето искане ... момчета, не се стряскайте. (:

Издирва се бившият ми приятел :д
Така де, търся бивш. Сюжет горе-долу няма, изключая драматичен край и фактът, че героинята ми още изгаря по нея.

Та ако случайно има някой заблуден - тук съм (:

http://weheartit.com/deneuve

11Търся си всичко друго Empty Re: Търся си всичко друго Сря Юли 06, 2011 9:35 am

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

И така.. мен малко ме мързи да си направя къща, наистина изисква мноого работа!.. Таа някой желаещ да ме приюти във неговият дом. Стига ми само една стая и баня!.. :roll:

12Търся си всичко друго Empty Re: Търся си всичко друго Сря Юли 06, 2011 11:21 am

Роберта Уайлд

Роберта Уайлд

Лилия Ууп написа:И така.. мен малко ме мързи да си направя къща, наистина изисква мноого работа!.. Таа някой желаещ да ме приюти във неговият дом. Стига ми само една стая и баня!.. :roll:

Ако искаш при мен?

13Търся си всичко друго Empty Re: Търся си всичко друго Сря Юли 06, 2011 11:22 am

Лилия Ууп

Лилия Ууп
Can you be with me?..Only in your dreams!

Роберта Уайлд написа:
Лилия Ууп написа:И така.. мен малко ме мързи да си направя къща, наистина изисква мноого работа!.. Таа някой желаещ да ме приюти във неговият дом. Стига ми само една стая и баня!.. :roll:

Ако искаш при мен?

Искам, искам.. олеее мнооого ти благодаря!!.. <33

14Търся си всичко друго Empty Re: Търся си всичко друго Чет Юли 07, 2011 8:16 am

Mia West

Mia West

Търся си някой, който желае да ме приюти в дома си, че ме мързи да си правя къща. :D

15Търся си всичко друго Empty Re: Търся си всичко друго Съб Авг 06, 2011 9:22 am

Мелани О'Стрендж

Мелани О'Стрендж
I wouldn't wanna be anybody else

Искаш ли при мен, въпреки, че и аз още не съм си направила?

16Търся си всичко друго Empty Re: Търся си всичко друго Чет Авг 18, 2011 9:42 am

Виктор Севченков

Виктор Севченков
I'm your fighter - warrior

Така..Търся си някоя звезда(актриса най-вероятно), която да си ме вземе за свой бодигард, че иначе как ще се препитавам...
Изисквания: Единственото е, да ми плаща в брой или кредитна карта.

17Търся си всичко друго Empty Re: Търся си всичко друго Чет Авг 18, 2011 9:46 am

Анита Слей

Анита Слей

Виктор Севченков написа:Така..Търся си някоя звезда(актриса най-вероятно), която да си ме вземе за свой бодигард, че иначе как ще се препитавам...
Изисквания: Единственото е, да ми плаща в брой или кредитна карта.

Отново аз? :дд

18Търся си всичко друго Empty Re: Търся си всичко друго Чет Авг 18, 2011 10:01 am

Виктор Севченков

Виктор Севченков
I'm your fighter - warrior

Ще изчакам малко да видя, дали няма други желаещи, да им дам шанс...и тогава ще оповестя на кого ще бъда "верен служител". ;д

19Търся си всичко друго Empty Re: Търся си всичко друго Чет Авг 18, 2011 11:18 am

Виктория Арчибалд

Виктория Арчибалд

Виктор Севченков написа:Така..Търся си някоя звезда(актриса най-вероятно), която да си ме вземе за свой бодигард, че иначе как ще се препитавам...
Изисквания: Единственото е, да ми плаща в брой или кредитна карта.

Ако ме искаш ..? ;Д
П.п : В случайq че отговора е "да" пиши на ЛС

20Търся си всичко друго Empty Re: Търся си всичко друго Чет Авг 18, 2011 12:29 pm

Анета Диабло

Анета Диабло
El Aliento del Diablo

Виктор Севченков написа:Ще изчакам малко да видя, дали няма други желаещи, да им дам шанс...и тогава ще оповестя на кого ще бъда "верен служител". ;д

И аз съм желаеща (ако не е късно...). Търся си всичко друго 2601679634

21Търся си всичко друго Empty Re: Търся си всичко друго Чет Авг 18, 2011 7:00 pm

Браян Елиът

Браян Елиът
In your mind

Малко любовна драма и в живота никога не е излишна. така че...търся бивша приятелка за Брай.Ще са били заедно, може би около година, но ще са се разделили след някакъв драматичен спор и няма да са се срещали в продължение...отново на година. Та мисълта ми е в случай, че има навити, двамата отново да се срещнат и да проведат един приятен разговор, след който да решат, че могат да си останат приятели. В последствие може отново да се съберат или нещо такова.

Желаещите може да ми пратят ЛС, за да се разберем с всичките му подробности.

22Търся си всичко друго Empty Re: Търся си всичко друго Чет Авг 18, 2011 9:31 pm

Александра Даймънт

Александра Даймънт

Виктор Севченков написа:Така..Търся си някоя звезда(актриса най-вероятно), която да си ме вземе за свой бодигард, че иначе как ще се препитавам...
Изисквания: Единственото е, да ми плаща в брой или кредитна карта.

И аз се нареждам на опашката ,за бодигард Търся си всичко друго 2997910130

23Търся си всичко друго Empty Re: Търся си всичко друго Пон Авг 29, 2011 2:57 pm

Jennifer McQueen

Jennifer McQueen
All my life I've been good, but now I'm thinking WHAT THE HELL?!

Ами аз си търся някой, при който да се нанеса.. ;д

24Търся си всичко друго Empty Re: Търся си всичко друго Пон Авг 29, 2011 5:01 pm

Мелани О'Стрендж

Мелани О'Стрендж
I wouldn't wanna be anybody else

Виктор Севченков написа:Така..Търся си някоя звезда(актриса най-вероятно), която да си ме вземе за свой бодигард, че иначе как ще се препитавам...
Изисквания: Единственото е, да ми плаща в брой или кредитна карта.

Ако искаш аз, но както си решиш....като гледам не съм единствената кандидатка

25Търся си всичко друго Empty Re: Търся си всичко друго Сря Сеп 28, 2011 3:34 pm

Ашли Фокс

Ашли Фокс

Търся някой или някоя за 1-2 нощи.Желаещи?

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите